SuperLED

Diody SUPER LED - to najnowocześniejsze źródło światła, które coraz częściej staje się doskonałą alternatywą dla dotychczasowych rozwiązań świetlnych stosowanych w reklamie oraz aranżacji wnętrz. SUPER LED to doskonałej jakości, ekonomiczne, charakteryzujące się niespotykaną dotychczas długowiecznością źródło światła.Nasza działalność związana z wykorzystaniem diód SUPER LED w technice reklamowej rozpoczęła się od samego początku powstania firmy. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu rozpoczęliśmy własną produkcję gotowych modułów i półproduktów. Poza produkcją, dostarczamy także kompleksowe rozwiązania i usługi umożliwiające jak najlepsze wykorzystanie diod elektroluminescencyjnych i ich zalet.

Wprowadzamy to nowoczesne i niezawodne rozwiązanie technologiczne w oświetleniu jakim jest system SUPER LED, już nie tylko w szeroko rozumianej reklamie, ale także w technice oświetleniowej wnętrz oraz w pozostałych zastosowaniach światła.

Współpracujemy z największymi firmami produkującymi diody LED, takimi jak: OSRAM, DOMINANT, EVERLIGHT, KINGBRIGHT, NICHIA. Pozwala nam to na szybkie reakcje na nowe produkty, dzięki czemu zawsze jesteśmy na bieżąco, stosując najjaśniejsze rodzaje diod.

Nasz asortyment modułów SUPER LED powiększa się z roku na rok, stosujemy najnowsze techniki, zachowując najwyższą jakość i niezawodność naszych produktów. Obecnie oferujemy w sprzedaży moduły Quattro, Line, Due, StrongLED. W naszych modułach stosujemy stabilizatory prądowe umożliwiające nam dokładne sterowanie diodą LED. Pozwala to na zachowanie optymalnych parametrów diody, co gwarantuje przedłużenie żywotności oraz niezawodność naszych modułów. Stosujemy zaawansowane techniki produkcji modułów polegające m.in. na montażu powierzchniowym (SMD) używanych podzespołów. Płytki PCB projektowane są przez naszych specjalistów z dużym naciskiem na jakość i trwałość produktu. Nasze moduły pokryte są warstwą lakieru zabezpieczającego, chroniącego je przed wilgocią.

zdjęcia

newsletter

Zachęcamy do zapisania się do newslettera. Dzięki niemu będą Państwo na bieżąco informowani o naszych nowych ofertach, promocjach oraz zmianach na stronie.

współpraca